<nobr>Sam Turner</nobr>

Sam Turner

Paws4fun įkūrėja, propriocepcijos instruktorė

http://www.clickerfun.nl/


1998 m. Sam baigė etologijos magistro studijas Wageningen universitete. Nuo tada ji specializuojasi šunų elgsenos ir dresūros srityje. Mokėsi su geriausiais ir iš geriausių, viena iš jų - pasaulinio pripažinimo sulaukusi šunų dresūros trenerė Kay Laurence. Šiuo metu Sam vadovauja itin sėkmingai savo šunų dresūros mokyklai Paws4Fun, kurią įkūrė dar 2006 metais, Olandijoje. 

Nuolatinis noras mokytis, tobulėti ir sužinoti vis kažką naujo, Sam skatina dalyvauti įvairiose konferencijose bei seminaruose. Taip žingsnis po žingsnio, 2012 metais ji pradėjo vesti propriecepcijos treniruotes šunims, kurios šiandien visame pasaulyje plačiai naudojamos šunų reabilitacijos centruose ir tampa vis populiaresnės ne tik tarp profesionalių sportininkų, siekiančių aukščiausių rezultatų varžybų ir parodų ringuose, bet ir šunų mylėtojų būryje, besidominčių, kaip užauginti sveiką ir fiziškai stiprų šunį. Šiai dienai, Sam mokymo centre yra siūlomos atskiros programos pagal amžiaus grupes: šuniukams, paaugliams, suaugusiems šunims ir senjorams.

Sam yra išleidusi keturių knygų seriją "Fiziškai ir emociškai sveiko šuns balansas" (angl. "Your dog physically and mentally in balance".), kuriose išsamiai aprašomos visos vystymosi stadijos nuo šuniuko iki senjoro, o ketvirtoji knyga, išskirtinai orientuota į sportuojančius šunis.

Žingeidumas ir aistra savo darbui po truputį atnešė Sam pripažinimą ir už Olandijos ribų. Ji nuolat veda mokymus profesionaliems treneriams Anglijoje, Škotijoje, Prancūzijoje, Islandijoje, Danijoje. Taip pat 2018 metų kovo mėnesį, Sam yra pakviesta skaityti pranešimą Gyvūno Mokymo Simpoziume (angl. "Aminal Training Symposium") Perte, Australijoje. Na o dabar didžiuodamiesi galime pranešti, kad 2018-ųjų metų rudenį su Sam galėsite susipažinti ir Lietuvoje!

Search