<nobr>Uwe Wehner</nobr>

Uwe Wehner

FCI Obedience sektoriaus viceprezidentas, teisėjas

Prieš daugelį metų, augindamas bobteilus, Uwe pradėjo su jais treniruotis vokiečių sukurtame šunų sporte "Turnierhundsport". Pirmoji jo pažintis su Obedience sportu buvo dar 1989-iais metais Olandijoje. To užteko, kad šis sportas jį sužavėtų. Deja, bet tuo metu, Vokietijoje Obedience dar buvo praktiškai nežinoma ir neatrasta šaka, todėl pirmiesiems varžybiniams startams Uwe, kartu su savo treniruojama komanda, teko važinėti į kaimyninę Šveicariją. Siekdamas, kad ir gimtoje šalyje, Obedience treniruotės įgautų pagreitį bei būtų nustatyti aiškūs vertinimo kriterijai, Uwe Vokietijos šunų sporto asociacijai pristatė surašytas taisykles, kurios neilgai trukus tapo pirmosiomis oficialiomis Vokietijos Obedience sporto taisyklėmis. Dėl neblėstančio entuziazmo Uwe nuo 2000-jų metų priklauso vienai iš Vokietijos šunų sporto asociacijų (DVG).

Pirmieji Obedience sporto treneriai Vokietijoje (tarp kurių, žinoma, buvo ir Uwe) buvo ruošiami aukštą kvalifikaciją turinčių specialistų iš Olandijos. Nors pats sportas Uwe žavėjo jau seniai, bet mokantis ir tobulėjant kas kartą jis atrasdavo vis daugiau jį žavinčių skirtingų mokymo metodų detalių ir subtilybių. Tai visada motyvuodavo siekti daugiau, mokytis, mokyti ir nesustoti.

Dabar Uwe yra pasaulyje gerai žinomas Obedience sportininkas, tarptautinis teisėjas ir itin vertinamas treneris. Jis veda seminarus tiek savo šalyje, tiek ir už jos ribų. O kad žinios apie Obedience sportą neliktų vien tik teorinėmis, jis vis dar su savo dviem šunimis dalyvauja aukščiausioje klasėje.

Bio:

 

  • Nuo 2002 Vokietijos šunų sporto asociacijų (DVG) Obedience sektoriaus pirmininkas. 
  • Nuo 2002 iki 2015 Vokietijos nacionalinės Obedience rinktinės lyderis.
  • 2003 Obedience pasaulio čempionato Dortmunde organizatorius.
  • Nuo 2004 Obedience teisėjas.
  • Nuo 2002 FCI Obedience komisijos narys. 
  • Tarptautinės kategorijos teisėjas (Olandija, Šveicarija, Austrija, Ispanija, Danija, Suomija, Rusija, Estija, Latvija, Japonija).
  • Obedience pasaulio čempionato teisėjas 2010-iais Danijoje ir 2014-iais Suomijoje.
  • FCI Obedience komisijos vice prezidentas.

Search